Вакцинація

Уже на початку пандемії стало очевидним, що для зупинення глобальної кризи потрібні не просто вакцини проти COVID-19 — необхідно забезпечити доступ до них усім людям у світі, незалежно від їхньої фінансової спроможності. Сьогодні таке рішення є — це COVAX, результат унікальної глобальної співпраці, до якої долучилося понад дві третини світу. Вакцина Covishield (Ковідшелд) — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca.

Oxford/AstraZeneca отримала схвалення для екстреного використання у Великій Британії, Індії та ЄС.

Ефективність цієї вакцини варіюється від 63% у захисті від симптоматичного COVID-19 осіб від 18 років.

У вакцині Covishield використовується безпечний для людини вірус, який переносить елементи вірусу SARS-CoV-2. Так вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися.

Вакцину Covishield вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

24 лютого 2021 року  в Україні стартовала вакцинація проти гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

КНП «Міська поліклініка № 19» приймає активну участь в цьому важливому питанні.

Вакцинація буде проводитись всім бажаючим громадянам, зареєстрованим у електронній системі  охорони здоров`я за попереднім записом.

Записатись можна зателефонувавши за номером  068 69 07 183

Всі медичні працівники, залучені до проведення вакцинації висококваліфіковані, пройшли підготовку з питань імунізації та отримали дозвіл на проведення вакцинації.

Адміністрацією розроблений «Маршрут пацієнта», що забезпечує чітке, безпечне для пацієнта проведення вакцинації.

Заклад забезпечений восьма необхідними виробами медичного призначення та витратними матеріалами.