Шановні відвідувачі нашої поліклініки!

Колектив нашого закладу висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що на офіціальному сайті Харківської міської ради розміщена петиція №7279 щодо викупу Харківської міської поліклініки № 19 в “Укргазбанку” та передачі її у власність територіальній громаді міста Харкова.

Нагадуємо, що будівля поліклініки не належить місту, але проблему можна вирішити раз і назавжди, викупивши будівлю у банку.

Щоденно в поліклініці отримує медичну допомогу понад 500 пацієнтів, яку надають 160 медичних працівників. 26 тисяч пацієнтів заключили декларацію з сімейними лікарями та лікарями-терапевтами нашого лікувального закладу.

В умовах пандемії COVID-19 поліклініка приймає активну участь у діагностиці, лікуванні та профілактиці коронавірусної хвороби. На базі Центра первинної медичної допомоги були створені мобільні бригади та відкритий пункт  забору матеріалу  на COVID-19. Постійно працює кабінет прийому хворих з респіраторними проявами.

Зараз проводиться активна імунізація усіх бажаючих у Пункті щеплень та створеного на базі поліклініки Пункті масової вакцинації, в яких працюють кваліфіковані медичні працівники, які пройшли повний навчальний курс та отримали сертифікати.

Просимо всіх небайдужих зайти на офіційний сайт Харківської міської ради, зареєструватись та проголосувати за цю  петицію.

 

Співробітники КНП «Міська поліклініка № 19» ХМР