Skip to main content

Жіноча консультація

Жіноча консультація КНП «Міська поліклініка № 19» ХМР надає амбулаторну акушерсько-гінекологічну допомогу жіночому населенню Слобідського району, що мешкає у районі діяльності поліклініки.

Відділення розташовано на 5 поверсі поліклініки.

Очолює відділення Чуйкова Ірина Родіонівна, лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Старша акушерка Сухорукова Ольга Вікторівна, вища категорія за спеціальністю «акушерська справа».

Згідно своїх основних завдань у жіночій консультації проводиться лікувально-профілактичні заходи, спрямовані на попередження ускладнень вагітності, післяпологового періоду, гінекологічних захворювань на основі сучасних досягнень науки і практики, комплекс профілактичних заходів щодо збереження репродуктивного здоров’я населення, включаючи планування сім’ї та профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом, а тако ж:

  • раннє виявлення вагітних жінок (до 12 тижнів вагітності) та їх диспансерний нагляд за направленням лікаря ЦПМД або за бажанням пацієнтки.
  • проведення клінічного, функціонального, УЗД та лабораторного обстеження вагітної із застосуванням сучасних засобів з метою профілактики акушерських ускладнень.
  • проведення профілактичних гінекологічних оглядів жінок з використанням сучасних методів обстеження з метою раннього виявлення та лікування гінекологічних захворювань та злоякісних новоутворювань.
  • лікування та диспансерне спостереження гінекологічних хворих.

При жіночій консультації працює денний стаціонар на 5 ліжок, в якому  отримують лікування вагітні та інші пацієнтки, які не потребують цілодобового нагляду лікаря.

Лікарі:

  • Великих Людмила Олексіївна, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії;
  • Кочмар Вікторія Олександрівна, лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії;
  • Пруднік Тетяна Вікторівна, лікар акушер-гінеколог, лікар кабінету планування сім’ї, вища кваліфікаційна категорія;
  • Шаповал Інна Віталіївна, лікар акушер-гінеколог, другої кваліфікаційної категорії.

Профілактичні огляди жінок з метою раннього виявлення злоякісних новоутворень і передпухлинної патології у жінок, які вперше протягом року звернулися до нашої поліклініки проводяться (за їх інформованою добровільною згодою) в жіночій консультації з 8.00 до 18.00 лікарями акушерами-гінекологами за направленням сімейних лікарів або лікарів-терапевтів без попереднього запису.