НАША ІСТОРІЯ

Код ЄДРПОУ: 23333767

Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики: відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.09.2018р. № 1629.

Договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій № 0000-Н8ММ-М00 від 15.01.2019

Поліклініка була побудована і відкрита 2 січня 1990 року як медико-санітарна частина №10 ВО “Радіореле”; для надання амбулаторної допомоги працівникам підприємства та 32 тисячам мешканців Слобідського району.

У 2001 році відповідно до рішення сесії Харківської міськради Медико-санітарна частина № 10 ВО “Радіореле” була перейменована в Міську поліклініку № 19, а у 2011 році у КЗОЗ “Харківська міська поліклініка № 19”.

Сьогодні Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 19» Харківської міської ради – це багатопрофільний амбулаторно-поліклінічний заклад, в якому медична допомога надається на 16 дільницях, консультативна допомога лікарями – спеціалістами організована за 18 спеціальностями.

В районі діяльності закладу охорони здоров’я мешкає 30232, в тому числі 937 вимушених переселенців із території Донецької та Луганської областей.

Потужність Комунального некомерційного підприємства складає 540 відвідувань у зміну.

Робота поліклініки спрямовується на підвищення якості надання медичної допомоги населенню, реформування первинної медико-санітарної допомоги, виконання планових завдань, а також на розвиток профілактичного напрямку по ранньому виявленню патології з метою своєчасного оздоровлення та диспансерного нагляду.

Надання амбулаторно – поліклінічної допомоги в Комунальному некомерційному підприємстві «Міська поліклініка № 19» Харківської міської ради організовано у відповідності до вимог нормативно-правових документів державного та місцевого рівнів.

За роки існування поліклініка поповнилась сучасним медичним обладнанням: рентгенівським апаратом з цифровою обробкою зображень, апаратом ультразвукової діагностики, спірографом, електрокардіографом з комп`ютерною обробкою результатів дослідження,фотометром, стерилізуючим обладнанням, фізіотерапевтичною апаратурою та ін.

У складі поліклініки працює терапевтичне відділення, відділення загальної практики – сімейної медицини, хірургічне відділення, жіноча консультація, відділення функціональних досліджень з кабінетом ультразвукових досліджень, відділення відновлювального лікування, рентгенодіагностичне відділення, клініко-діагностична лабораторія, ендоскопічний кабінет, відділення профілактики, до складу якого входять спеціалізовані кабінети: кабінет невропатолога, кардіолога, офтальмолога, отоларинголога, гастроентеролога, інфекціоніста, ендокринолога.

У поліклініці працює денний стаціонар на 19 ліжок, 11 з яких терапевтичного профілю, 3-хірургічного та 5 гінекологічного профілю.

Наявність фізіотерапевтичного обладнання, зали лікувальної фізкультури, кабінетів масажу, кабінету парафіно-озокерито та грязелікування, кабінету спелео- та ароматерапії, дозволяє проводити у широкому обсязі відновлювальне лікування. У клініко-діагностичній лабораторії, кабінетах ультразвукової, ендоскопічної діагностики, функціональної діагностики, рентгенологічному відділенні виконуються сучасні методи обстежень.

У поліклініці працюють 186 співробітників. Це дружній, працьовитий колектив однодумців, професіоналів.

Завдяки зусиллям співробітників проведено естетичне оформлення поліклініки та закріпленої території – все це для покращення настрою відвідувачів. А гарний настрій хворого – шлях до одужання.