Skip to main content

НАША ІСТОРІЯ

КОД ЄДРПОУ: 23333767

ЛІЦЕНЗІЯ НА ПРОВАДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З МЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИ: ВІДПОВІДНО ДО НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ВІД 06.09.2018Р. № 1629.

Поліклініка була побудована і відкрита 2 січня 1990 року як медико-санітарна частина №10 ВО “Радіореле”; для надання амбулаторної допомоги працівникам підприємства та 32 тисячам мешканців Слобідського району.

У 2001 році відповідно до рішення сесії Харківської міськради Медико-санітарна частина № 10 ВО “Радіореле” була перейменована в Міську поліклініку № 19, а у 2011 році у КЗОЗ “Харківська міська поліклініка № 19”.

Сьогодні Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 19» Харківської міської ради – це багатопрофільний амбулаторно-поліклінічний заклад, в якому медична допомога надається лікарями первинної медичної допомоги, консультативна допомога лікарями – спеціалістами організована за 18 спеціальностями.

Робота поліклініки спрямовується на підвищення якості надання медичної допомоги населенню, реформування первинної медико-санітарної допомоги, виконання планових завдань, а також на розвиток профілактичного напрямку по ранньому виявленню патології з метою своєчасного оздоровлення та динамічного нагляду.

Надання амбулаторно – поліклінічної допомоги в Комунальному некомерційному підприємстві «Міська поліклініка № 19» Харківської міської ради організовано у відповідності до вимог нормативно-правових документів державного та місцевого рівнів.

За роки існування поліклініка поповнилась сучасним медичним обладнанням: рентгенівським апаратом з цифровою обробкою зображень, апаратом ультразвукової діагностики, спірографом, електрокардіографом з комп`ютерною обробкою результатів дослідження, фотометром, стерилізуючим обладнанням.

У складі поліклініки працює Центр первинної медичної допомоги: амбулаторія №1, амбулаторія №2, та Консультативно-діагностичний центр:  хірургічне відділення, жіноча консультація, відділення функціональних досліджень з кабінетом ультразвукових досліджень, відділення відновлювального лікування, рентгенодіагностичне відділення, клініко-діагностична лабораторія, ендоскопічний кабінет, спеціалізовані кабінети: кабінет невропатолога, кардіолога, офтальмолога, отоларинголога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматолога, уролога.

У поліклініці працює денний стаціонар на 10 ліжок, терапевтичного профілю, 3-хірургічного та 5 гінекологічного профілю.